fbpx

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Хочеш стати яскравою особистістю та професіоналом у своїй галузі?

Дізнайтесь детальніше про професії, які можна здобути у ЗПЛ.

Кар'єра будівельника – куди рухаємось?

Кар'єрні сходи, що починаються з рядових спеціальностей, можуть привести працівника до посад майстра, бригадира або начальника ділянки. Сфери застосування будівельних знань найрізноманітніші: будівельні об'єкти, житлові приміщення, заводи, підприємства та організації. Будь-якому з них потрібне як початкове зведення, так і подальше обслуговування, наприклад, капітальний ремонт або технічне обслуговування будівель.

Від професіоналізму цього фахівця безпосередньо залежить функціонування електропостачання будівель і споруд

Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування — це спеціаліст, який виконує роботи з монтажу електроустаткування на промислових підприємствах, у житлових, культурно-побутових, адміністративних будівлях, на інженерних спорудах, будівельних майданчиках та об'єктах сільського господарства

Професія електрозварник ручного зварювання є дуже важливою і потрібною.

Вона внесена до переліку професій державного значення. Ця професія вас навчить безпечнимі умовам праці як у майстерні, так і на виробництві. Ви навчитесь технологічному процесу виконання зварювальних робіт. Ознайомитесь з сучасним електроустаткуванням , інструментами якими користується електрозварник .

2
1
3