«Профтехосвіта – це круто!»
Відкриваємо Тиждень ПТО у закладі. День перший. Випускники Зеленодольського професійного ліцею взяли участь у Марафоні до Тижня ПТО-2024 «Профтехосвіта – це круто!» #УС_ПТО_Дніпропетровщини #Профтехосвіта – цеКруто
Відкриваємо Тиждень ПТО у закладі. День перший. Випускники Зеленодольського професійного ліцею взяли участь у Марафоні до Тижня ПТО-2024 «Профтехосвіта – це круто!» #УС_ПТО_Дніпропетровщини #Профтехосвіта – цеКруто
До Тижня Європи в Україні творча група здобувачів освіти Зеленодольського професійного ліцею та викладач суспільних дисциплін АНТОНЕНКО Н.О. підготували креативне привітання під гаслом «Україна в сім’ї європейських народів». #УС_ПТО_Дніпропетровщини #ДеньЄвропи_2024