fbpx

Сьогодні Зеленодольський професійний ліцей святкував традиційний, але особливий День знань, присвячений 30- річчю незалежності України. З щирими вітаннями виступила директорка закладу Наталя Романова та вручила сертифікати творчим дітям за активну участь у діяльності STEAM - лабораторії. Після урочистої частини здобувачі освіти разом зі своїми керівниками пішли на перший урок.

Здобувачі освіти кафедри кухарів стали учасниками тематичного квесту «Україна незалежна», який організували та провели класний керівник Дар’я Семічева та майстри виробничого навчання  Тетяна Гладка і Олександра Леонова.

Дві команди (дівчата та хлопці) мали відшукати заховані на території освітнього закладу шість завдань, зібрати їх та вирішити. Серед завдань було запропоновано скласти з частин карту Дніпропетровської області, об’єднати дату з визначною подією співвіднести фото президентів з роками їх правління, фото українських культурних пам’яток з їх назвами та інші.

Так, в пошуках рішення завдань, учні за допомогою наочності здобували нові знання про нашу державу та отримували мотивацію для подальшого розвитку своєї національно-патріотичної особистості.

Провели підрахунки балів керівники груп. Перше місце зайняла команда дівчат, за що отримала «золото» (золоті шоколадні монетки), а команда хлопців за зайняте друге місце отримала «срібло» (льодяники).

Гра на свіжому повітрі, цікаві завдання, робота в команді та солодкі призи справили на юних кухарів приємне враження та стали бездоганним початком нового навчального року. 

Здобувачі освіти кафедри електрозварників були поділені на команди. Кожній команді було запропоновано поринути в історичне минуле і пригадати по десятиріччям видатні події за часи незалежності. Здобувачі освіти висловлювали свої думки про патріотизм. Така форма проведення  сприяє патріотичному вихованню молоді, розвиває почуття гордості за свій народ, Батьківщину. В кінці уроку здобувачі освіти на дошці записали свої побажання українському народу .

   Кафедра електриків організувала для своїх учнів візуалізацію історії державотворення.    Урок був наповнений різними елементами: відеонариси про Україну та українців, листівки «Я люблю Україну». Проведений урок сформував у здобувачів освіти патріотичні почуття та цілісно-орієнтоване навчання і виховання здобувачів професійної освіти, любов до рідної Батьківщини та його національних символів.

    А наші будівельники на уроці ділились своїми почуттями до рідної неньки. Здобувачі освіти розгадували кросворд, згадували державні та національні символи нашої країни. А потім самостійно створили державний прапор України в техніці торцювання. Тим самим проявили почуття любові до своєї Батьківщини та іі символів.

Від админ