fbpx

28 квітня колектив навчального закладу на чолі з директором Наталією Романовою, та поважними гостями були присутніми на відкритті STEM-лабораторії.

Урочисто перерізати стрічку та розпочати входини до нас захтіли почесні гості: Тетяна Мавдрик – методист Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, Тамара Кондратьєва – директор центру позашкільної роботи та Ольга Цицюра – секретар міської ради Зеленодольської ОТГ.

Всі будівельні та оздоблювальні роботи були виконані колективом ЗПЛ, кафедрою будівельників навчального закладу, а також здобувачами освіти будівельних галузей. Тому, в нашій STEM-лабораторії можна побачити багато сучасних технік та цікавих дизайнерських рішень.

Експонати виставки зроблені руками наших учнів та їх керівника, Ірини Михайлівни. Вона радіє, що навіть випускники минулих років й досі долучаються до цієї нелегкої, проте цікавої роботи

Робота зроблена велика, попереду – нові плани. Їх багато. Але коли бачиш ціль, то не бачиш перешкод. З таким девізом починаємо підкорювати нові вершини, адже з такою новою та сучасною STEM-лабораторією це буде тільки в радість.

Від админ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *