fbpx

STEM-освіта

Уже декілька років в ЗПЛ діє STEM – гурток «Країна творчості» під керівництвом викладача Дашко Ірини Михайлівни. Члени гуртка займаються проектною діяльністю, створенням макетів на різну тематику. Гурток має багато досягнень, а саме: бере участь в виставках, конкурсах, конференціях, турнірах тощо. Гурток постійно співпрацює з обласною STEM – лабораторією і малою академією наук України.  

Так в 2023 році гурток отримав призові місця за захист проектів «Врятуємо українські Карпати» та «STEM – лабораторія ЗПЛ – фундамент нової освіти» і участь в обласній виставці «Наш пошук і творчість тобі, Україно», а, також, в конкурсі винахідників та раціоналізаторів. Будь-який проект гуртка супроводжується створенням макету. Працюючи в гуртку, здобувачі освіти закріплюють набуті знання на практиці.

Всі роботи гуртка мають українську спрямованість, поєднуючи професійну майстерність з українськими традиціями.

Екскурсія по STEAM - лабораторії Зеленодольського професійного ліцею.

У 2021 році в Зеленодольському професійному ліцеї розпочала свою роботу STEM-лабораторія ліцею. Це новий освітній простір, в якому представлена творча діяльність гуртка «Країна творчості», де є можливість не тільки розкрити свій мистецький потенціал, а й поспілкуватися у дружньому колі колективу. Саме тут втілюються в життя мрії та нові ідеї, надаються поштовхи до злету фантазії та розвитку творчої думки. Діяльність STEM-лабораторії супроводжується потужною інтеграцією предметів через залучення здобувачів до колективної та індивідуальної творчості. Тут набуті знання закріплюються на практиці. Тут розкривається талант кожного!