fbpx

Дистанційне навчання

Увага! 

Навчання за дистанційною формою відбувається на електронній платформі Google за допомогою додатку Classroom. Зайти на платформу можна тільки при наявності акаунту Google (Як створити обліковий запис Gmail).

Після створення облікового запису Gmail повідомте її своєму класному керівнику або майcтру виробничого навчання, для додавання вас до курсу у якості учня. Не передавайте свої персональні реєстраційні дані (ЛОГІН, ПАРОЛЬ, КОДОВІ СЛОВА, ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ) іншим людям, у тому числі й близьким чи знайомим. Їх втрата може призвести до втрати даних про навчання і права бути атестованим з того чи іншого предмету.

Навчальна платформа передбачає унікальність електронної пошти для кожного користувача (один користувач – один e-mail).

Де знайти додаток Google Glassroom?

Знайти Google Classroom досить просто, для цього відкрийте браузер Google Chrome і далі перегляньте додатки Google. Для цього потрібно відкрити нову сторінку в браузері та натиснути на іконку додатків Google у верхньому лівому куті, поряд із зображенням облікового запису. Після відкриття ви потрапите в Google Classroom де ви побачите перелік курсів, до яких ви отримали доступ раніше.

1307151_13184744
Google Classroom доступний скрізь, де є інтернет. У Клас можна зайти на комп’ютері в будь-якому браузері, а також з мобільних пристроїв на базі Android і Apple iOS.
Якщо виникнуть проблеми чи запитання ви можете звернутися за технічною допомогою за номерами телефонів: 0682674308, 0675701512.